czwartek, 7 lutego 2013

UWAGA


No, więc hej, Wam ;D

Wraz z Emmą, mamy do przekazania kilka ważnych wiadomości, a więc:

1.      Z powodu ogromnych problemów z weną na tą historię, musimy poinformować Was, że póki co, rozdziału nie będzie. Nie zawieszamy bloga, tylko go tak jakby przez jakiś czas „uśpimy”. Emma cały czas pracuje nad tym rozdziałem i jak tylko go skończy, od razu doda go na bloga ; )

2.      Póki co, możemy zaoferować Wam czytanie naszych, indywidualnych Fan Ficów, czy shotów. Blogi Emmy znajdziecie, klikając na jej nick, w zakładce „autorki” oraz tutaj: http://awwits1d.tumblr.com/ . Moje wszystkie mini dzieła znajdziecie tutaj: http://nowifallwithoutmywings.tumblr.com/ .

3.      Chciałybyśmy zaprosić Was do zabawy w „Character Asks” – jeśli ktoś nie wie, polega na zadawaniu pytań bohaterom opowiadania. Pytania do:

a)     Zayna, Nathana, Louisa, Eda, George’a oraz chłopaków z The Wanted należy kierować na mojego tumblra (piszcie w zakładce Message)

b)     Nialla, Harry’ego, Josha, Liama, Eleanor i Danielle kierujcie na tumblra Emmy (również zakładka Message).
  
Byłoby miło, gdybyście dołączyły do tej zabawy, sprawi nam to ogromną frajdę ;D 

Mamy nadzieję, że nie jesteście na nas złe.. czy zawiedzione. Czasami miewa się takie zastoje.. Kochamy tą historię, włożyłyśmy w nią naprawdę dużo serca, czasu; spędzałyśmy godziny na rozmowach o losach chłopców.. i nie pozostawimy tej historii tak po prostu.

Całujemy Was baaardzo mocno <3 

10 komentarzy:

 1. Pozostaje tylko cierpliwie czekać...
  Pozdrawiam i życzę weny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. uh... jak dobrze że bd dalej pisać to opowiadanie :D:D nadal bd czekać cierpliwie na rozdział :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nominowałam was do Versatile Blogger ;)
  Więcej imformacji na moim blogu w zakładce "konkursy".
  http://true-hapiness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. zapraszam na mojego bloga z opowiadaniem o 1D. ♥ http://tonight-with-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. życzę wenyy :D ♥

  Z góry przepraszam za spam!

  ''Jestem inna niż oni,choć często zachowuję się tak samo podle. Spytacie, czemu inna? Wcale nie jestem bogata, nie mieszkam w willi z 30 sypialniami i basenem. Można powiedzieć, że jestem raczej biedna, mieszkam z mamą w wielkim, starym wieżowcu na obrzeżach miasta. Dobrze się uczę, choć innym wmawiam zupełnie co innego. Nie noszę ciuchów za 1 000 funtów. Faktycznie mam firmowe ciuchy. Skąd? Odpowiedź jest prosta. Lumpeksy.
  Pewnie teraz zastanawiasz się dlaczego mnie lubią? Za mój charakter? NIE. Za wygląd? BŁĄD. Po prostu nic o mnie nie wiedzą, taka jest prawda.''

  Zapraszam na http://let-me-see-beneath-your-beautiful.blogspot.com/ xx

  OdpowiedzUsuń
 6. Już trzy miesiące nie dodałyście żadnego rozdziału :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Kocham twój blog. Jest jednym z najlepszych blogów jakie znam. Sory że to zrobię ale dopiero zaczynam więc mam nadzieję że się nie obrazisz jak się tu polecę : http://nakederm.blogspot.com/?m=0

  OdpowiedzUsuń
 8. Ehhh :( Naprawdę wielka szkoda, że zrezygnowałyście z tego bloga, ponieważ był jednym z najlepszych jakie czytałam! Może jednak wrócicie do pisania o Narrym i Zathanie? Jeżeli tak to uwierzcie mi, że będę tu stałą bywalczynią, tak jak to byłam wcześniej. Nadal mam nadzieję, że powrócicie do pisania tego bloga ze zdwojoną siłą! Serdecznie was pozdrawiam~Anka. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. http://londyyn.blogspot.com/ ZAPRASZAM :***

  OdpowiedzUsuń
 10. Będziecie jeszcze kończyć tego bloga? Jest świetny <3

  OdpowiedzUsuń